Om de werkzaamheden uit te kunnen voeren, wordt de N976 tussen Ter Apel en Sellingen afgesloten voor doorgaand verkeer. Verkeer tussen Ter Apel en Sellingen kan omrijden via de A.G. Wildervanckweg (N366), Mussel (N975), Onstwedde en Vlagtwedde (N365). De omleiding staat met borden aangegeven.

Fietsers
Fietsers kunnen de werkzaamheden gewoon passeren. Fietsers worden over de rijbaan geleid op het deel waar fietspadonderhoud plaatsvindt. Voor bestemmingsverkeer geldt hier een snelheidsbeperking.
Openbaar vervoer
Tijdens de werkzaamheden zijn drie bushaltes buiten gebruik: halte Oosterkamperweg in Laude, halte Schaalbergerweg in Ter Wisch en halte Ter Borg in Sellingen. Lijn 72 van Qbuzz rijdt tijdens de werkzaamheden tijdelijk via de Voorbeetserweg naar Sellingen. Kijk voor de actuele reisinformatie op de website van Qbuzz.
Derde fase groot onderhoud
Aansluitend vindt fase 3 van het groot onderhoud plaats. Vanaf 8 juni tot en met 17 juli krijgt de hoofdrijbaan tussen de Schaalbergerweg en de Nulweg (Ter Apel) en het fietspad tussen de Wischluiweg en de Borgerschapenweg groot onderhoud.
