Bevolkingsaantallen

Deze tabel geeft informatie over de bevolkingsaantallen van alle gemeenten van de provincie Groningen.

Bevolkingsaantallen per 1 januari 2017
Gemeente20162017*)
Appingedam12.00111.967
Bedum10.44310.480
Bellingwedde8.9718.920
De Marne10.10110.083
Delfzijl25.06824.961
Eemsmond15.81515.656
Groningen200.952202.567
Grootegast12.15512.166
Haren19.07619.581
Hoogezand-Sappemeer34.17734.232
Leek19.53619.644
Loppersum10.0429.915
Marum10.30510.394
Menterwolde12.23312.168
Oldambt38.22838.107
Pekela12.64112.548
Slochteren15.69814.736
Stadskanaal32.62132.255
Ten Boer7.3527.283
Veendam27.46727.526
Vlagtwedde16.42215.937
Winsum13.63313.596
Zuidhorn18.79418.863
Provincie583.721583.585
Nederland16.979.12017.089.690
Bron: CBS 2017-03 *) voorlopige cijfers