Investeringssubsidie Culturele Infrastructuur Groningen (subsidie)

Met de Investeringssubsidie Culturele Infrastructuur Groningen wil de provincie mogelijk maken dat er plekken gecreëerd worden dan wel bewaard blijven, waar culturele organisaties elkaar kunnen ontmoeten en samenwerken. We denken bijvoorbeeld aan cultuurpanden.

Voor wie is de subsidie bedoeld?

Culturele organisaties.

Waarvoor kunt u subsidie aanvragen?

De subsidie is bedoeld voor de bouw of verbouw van cultuurpanden.

Voorwaarden

Om voor een subsidie in aanmerking te komen moet uw evenement aan een aantal voorwaarden voldoen. Zo moet uw aanvraag voldoen aan de algemene voorwaarden die staan beschreven in de Subsidiewijzer Cultuur & Welzijn. Een belangrijke voorwaarde is dathet cultuurpand publiekelijk toegankelijk is. Een andere belangrijke voorwaarde is dat het project moet bijdragen aan een duurzame economische ontwikkeling en/of aan een aantoonbare verbetering van de economische of sociale infrastructuur. Voor een overzicht van alle specificatie criteria, verwijzen wij u naar het document Investeringssubsidie Culturele Infrastructuur Groningen onderaan deze pagina, waarin de subsidie beschreven is.

Procedure

U kunt uw aanvraag het hele jaar door indienen, maar wel uiterlijk 13 weken vóórdat de activiteit plaatsvindt, bij: het College van Gedeputeerde Staten van de Provincie Groningen, afdeling Cultuur & Welzijn, Postbus 610, 9700 AP Groningen. U ontvangt binnen een termijn van acht weken schriftelijk bericht van ons.

Budget 2009 - 2012

Jaarlijks is er binnen het budget Investeringssubsidie Culturele Infrastructuur Groningen maximaal 200.000,- beschikbaar.

Meer informatie?

Voor meer informatie kunt u contact opnemen metRichard Veenstra van de afdeling Cultuur & Welzijn, telefoonnummer 050 - 316 49 61, e-mail r.m.b.veenstra@provinciegroningen.nl.

Downloads